UR & KLOCKOR / Övriga ur / Fickur 17355286

nr 1735 5286

Fickur

på ställ, sent 1800-tal. Höjd: 18 cm

Kondition: slitage, skador, uret defekt

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 20:09:00

23/10 00:01:08 1      Vinnande bud